Jaki jest styl naszej pracy?

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie filmowania, fotografowania i montażu wszelkich uroczystości. Staramy się ukazywać wyjątkowość chwil, stawiając na naturalność i emocje.  Fachowa wiedza z zakresu filmowania, montażu i fotografii oraz ciągłe doskonalenie się pomaga nam w stworzeniu nowoczesnego, dynamicznego i emocjonalnego filmu, który zachwyci nie tylko Parę Młodą, ale także zaproszonych na ślub gości. Połączenie fotografii oraz Filmu w jednej firmie jest ogromną zaletą. Wpływa to na najwyższą jakość pracy, a także wzajemne uzupełnianie, tworząc wspólną, precyzyjną całość.  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Jak wygląda współpraca w dniu ślubu?

Przyjeżdżamy do Państwa Młodych o umówionej godzinie, którą ustalamy przy podpisywaniu umowy. Zaczynamy od przygotowań i pracujemy do oczepin. Przez cały czas staramy się być blisko, ale najważniejsze ,aby nie rzucać się w oczy i rejestrować kluczowe momenty z Waszego Dnia.

Czy wykonujemy zdjęcia grupowe?

Wykonujemy zdjęcia grupowe jeśli tylko wyrazicie taką chęć, zazwyczaj proponujemy wykonanie takiego zdjęcia zaraz po wyjściu z kościoła przed życzeniami.

Czy wykonujemy zdjęcia gości i Pary Młodej w dniu wesela?

Tak naturalnie wykonujemy takie zdjęcia, są to sesje tradycyjne, ale także oferujemy sesje  z młodymi na wesoło z gadżetami.

Z jakimi osobami najlepiej Nam się współpracuje?

Z osobami, które uwielbiają być fotografowane i filmowane oraz  entuzjastycznie podchodzą do współpracy.

Kiedy i gdzie realizujemy sesje plenerowe?

Jeśli plener odbywa się w dniu innym niż wesele, staramy się realizować go w terminie jak najmniej odległym, gdyż chcemy zachowywać płynność w oddawaniu naszych realizacji. Miejsce pleneru wybierane jest indywidualnie po skonsultowaniu z Wami w oparciu o Wasze upodobania, ulubione miejsca oraz efekty, jakie chcemy wspólnie osiągnąć. Jesteśmy zwolennikami sesji na łonie natury, dlatego najbardziej doceniamy piękno lasów, gór. Jesteśmy także otwarci na Wasze propozycje oraz wyjazdy zagraniczne. Nagrania plenerowe wykorzystywane w teledyskach odbywają się wraz z sesją plenerową fotograficzną. Czas trwania pleneru to ok. 2-3 h.

Czy ponosicie dodatkowe koszty w związku z plenerem?

Jeśli sesja odbywa się innym dniu i wiąże się to dla nas z dojazdem powyżej 50 km należy doliczyć dodatkowe koszty, które ustalamy indywidualnie. W przypadku sesji zagranicznej pokrywacie koszty naszego pobytu i dotarcia na miejsce, nie naliczamy dodatkowych opłat za czas spędzony z Wami na sesjach.

Jak wygląda sprawa dojazdu i noclegu?

Uwielbiamy podróżować, dlatego dojazd nie stanowi dla nas problemu. W przypadku, gdy miejsce uroczystości jest odległe od miejsca naszego zamieszkania pow. 50 km wówczas należy doliczyć koszty dojazdu ustalane indywidualnie. W trosce o najwyższą jakość i bezpieczeństwo w sytuacji, gdy musimy dojechać do Was pow. 100 km doliczane są koszty noclegu.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Zdjęcia wykonujemy wysokiej jakości pełnoklatkowymi lustrzankami marki Canon mk3, Do tego torba jasnych obiektywów, które pozwalają na uzyskanie ciekawych  efektów. Filmy kręcimy bezlusterkowcami Marki Sony A7III o wysokich parametrach technicznych, stabilizację zapewniają gimbal oraz statywy i flycam. Dźwięk utrwalamy cyfrowymi rejestratorami oraz profesjonalnymi mikrofonami.

Jak obrabiamy fotografie?

Preferujemy styl naturalny lub na życzenie rustykalny, który nadaje unikalny charakter zdjęciom, jednocześnie zachowując naturalny wygląd. Staramy się nadać fotografiom wyjątkowości, abyście otrzymali niezapomnianą pamiątkę na całe życie. Obrabiamy wszystkie zdjęcia, obróbka przeważnie sprowadza się do ustawienia balansu bieli, poprawieniu kontrastu, nasycenia oraz nałożenia delikatnych filtrów, które wpływają na drobną korekcje kolorystyki,  staramy się, aby zdjęcia wyglądały jak najbardziej naturalnie.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Zadowolenie z prezentowanego portfolio, opinie klientów oraz złapanie dobrego kontaktu – wtedy cena nie jest najważniejsza.

 Czy publikujemy nasze prace?

Zastrzegamy sobie prawo do publikacji wybranych zdjęć oraz klipów. Są one efektem naszej pracy, dzięki czemu mamy możliwość poszerzania naszego portfolia. Głównie dzięki temu udało nam się zwrócić Waszą uwagę, przez co możecie ocenić nasze umiejętności i styl pracy  Naszym głównym odbiorcą jest Para Młoda, która poszukuje zgranego zespołu, który utrwali ten najważniejszy dzień w oczekiwany sposób. Publikujemy głównie na portalach społecznościowych takich jak Instagram, Facebook oraz stronie internetowej i Forach ślubnych. Jeśli zechcecie zachować prywatność, oczywiście uszanujemy to i bardzo prosimy w takim wypadku o poinformowanie nas przy podpisywaniu umowy.

Ile wynosi czas oczekiwania na materiał?

Czas oczekiwania wynosi do 90 dni  do 120 od daty sesji plenerowej.

Co jest konieczne, aby dokonać u nas rezerwacji terminu?

Rezerwacja terminu następuje u nas wraz z wpłatą zadatku i podpisaniem umowy. Termin rezerwowany jest dopiero po wpłacie, więc jeśli przelew dojdzie za kilka dni lub zwlekacie z tym jeszcze dłużej, to niestety nie możemy Wam zagwarantować, że Wasz termin będzie przez cały ten czas dostępny.

Ile wynosi zadatek oraz kiedy rozliczamy się z całości?

Zadatek wynosi 500 zł.  Rozliczenie pozostałej kwoty odbywa się następująco – 80% w dniu wesela, a z pozostałej kwoty rozliczamy się na sesji plenerowej bądź przy odbiorze materiału.

Czy posiadamy zgodę na wykonywanie usług w miejscach sakralnych?

Tak, posiadamy wymaganą zgodę z Kurii Biskupiej.

Czy przekazujemy „surowe” materiały?

Nigdy nie oddajemy surowych zdjęć oraz filmu. Wierzymy, że wybierając nas darzycie nas zaufaniem odnośnie selekcji materiału oraz sposobu jej obróbki. Staramy się wybrać do filmu i fotoreportażu  to co najważniejsze i najlepsze co udało nam się uchwycić, by  była to piękna pamiątka na całe życie.

Co mamy robić podczas nagrania czy fotografowania? Czy będziecie nami kierować i ustawiać?

W dniu wesela nie będziemy Was w żaden sposób reżyserować ani kierować. To jest Wasz, Wielki Dzień i pamiętajcie, że to Wy jesteście najważniejsi. Podczas podpisywania umowy porozmawiamy z Wami jak będziemy pracowali. Dążymy, abyście zarówno na fotografiach jak i na nagraniach zostali pokazani z jak najbardziej korzystnej strony. Pamiętajcie jednak, że tylko razem uda się nam osiągnąć wymarzone efekty. Czujcie się swobodnie przed obiektywem, uśmiechajcie się – do siebie, do ludzi, nie bójcie się okazywać sobie uczuć. Cieszcie się Waszym Dniem, a nam zostawcie resztę.

Czy cena poszczególnych ofert zawiera fotoalbum ślubny?

Cena nie obejmuje albumu – fotoksiążki. Projektujemy i zamawiamy go oddzielnie na życzenie Pary Młodej fotoksiążkę.

Czy możecie wybrać zdjęcia do fotoksiążki?

Zazwyczaj My wybieramy zdjęcia do fotoksiązki, oczywiście jeśli zechcecie dokonać wyboru zdjęć, to wówczas udostępniamy Wam link do zdjęć spośród których wskazujecie wybrane numery zdjęć.

Czy możecie wybrać utwory do filmu, czy teledysku?

Możecie sami wybrać utwory do teledysku lub przedstawimy Wam gotową propozycję, a przy wyborze kierujemy się przede wszystkim kwestiami estetycznymi, ale również możliwością legalnego wykorzystania utworu. Nie martwcie się! Z reguły trafiamy w gusta naszych par i nie zdarzyło się, aby były jakiekolwiek reklamacje.

Czy musimy się spotykać w celu podpisania umowy?

Jeśli jesteście z naszych okolic lub jesteście w stanie dojechać i wyrażacie chęć spotkania to jak najbardziej możemy się zobaczyć!  Pozwala to bliżej się poznać, odpowiedzieć na Wasze pytania oraz szczegółowo poznać wasze oczekiwania. Jeśli odległość lub czas stanowi przeszkodę formalności możemy załatwić przez Internet, wówczas odsyłacie nam zeskanowaną lub sfotografowaną podpisaną umowę.